Замовити дзвінок

Компанія Компрессорс Інтернешнл взяла участь у XXIII-й Міжнародній виставці енергетики, електротехніки та енергоефективності «ElcomUkraine 2019».

Компанія Компрессорс Інтернешнл взяла участь у XXIII-й Міжнародній  виставці енергетики, електротехніки та енергоефективності «ElcomUkraine 2019»- щорічному великомасштабному галузевому заході, яке проходило з 9 по 12 квітня в оновленому виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» .

Компанія «Компрессорс Інтернешнл» на своєму стенді нові дизель-генераторні установки  JCB, останні тенденції резервного та основного джерела живлення.

 У відвідувачів виставки була можливість подивитися на демонстрацію роботи системи технічного стану та поступового навантаження для перевірки відповідностей вимогам своїх паспортних значень, а також поспілкуватися з фахівцями компанії і задати всі питання, що цікавлять.

Виставка «ElcomUkraine 2019» дала можливість компанії «Компрессорс Інтернешнл» зміцнити партнерські відносини, укласти договори і обмінятися досвідом з фахівцями своєї сфери.Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок