Замовити дзвінок

Новини

Компанія «Компрессорс Інтернешнл» взяла участь з доповіддю в ХII-й міжнародній конференції «Масложирова галузь: технології і ринок»
З 14-15 травня 2019 року в м Києві, успішно пройшла ХII міжнародна конференція «Масложирова галузь: технології і ринок», в якій компанія «Компрессорс Інтернешнл» взяла участь з доповіддю в дискусійній панелі «Інноваційне технологічне обладнання та ресурси для масло-жирового виробництва».
ALUP та PNEUMATECH на виставці ComVac 2019
Провідна в Європі міжнародна виставка індустрії повітряних компресорів і вакуумних систем Leading Trade Show for Compressed Air and Vacuum Technology або ComVac 2019 пройшла в Ганновері, Німеччина з 1 по 5 квітня в рамках найбільшої в світі міжнародної виставки промислових інновацій HANNOVER MESSE 2019.
Компанія Compressors International прийматиме участь у XXII-й Міжнародній виставці «Деревообробка 2019».
Компанія Compressors International прийматиме участь у XXII-й Міжнародній виставці «Деревообробка 2019», яка буде проходити з 14 по 17 квітня 2019 року у виставковому центрі «Південний-Експо» м.Львів.
Компанія Компрессорс Інтернешнл взяла участь у XXIII-й Міжнародній виставці енергетики, електротехніки та енергоефективності «ElcomUkraine 2019».
Компанія Компрессорс Інтернешнл взяла участь у XXIII-й Міжнародній виставці енергетики, електротехніки та енергоефективності «ElcomUkraine 2019»- щорічному великомасштабному галузевому заході, яке проходило з 9 по 12 квітня в оновленому виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» .
Компанія "Compressors International" прийматиме участь у XXI-й Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання та відновлювальної енергетики «Акватерм Київ 2019».
Компанія "Compressors International" прийматиме участь у XXI-й Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання та відновлювальної енергетики «Акватерм Київ 2019», яка буде проходити з 14 по 17 травня 2019 року за адресою: м.Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15.

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок