Замовити дзвінок

Новини

INMATEC — провідний виробник генераторів азоту з Німеччини.
АЗОТ ЗАМІНЮЄ ОКСИД ВУГЛЕЦЮ Азот використовується в багатьох галузях харчової промисловості. Газ також усе частіше використовується на пивоварних заводах, щоб запобігти псуванню пива і зберегти його свіжим протягом тривалого періоду часу.
З 19 по 22 листопада 2019 компанія «Компрессорс Інтернешнл» приймала участь в XVIII-му Міжнародному Промисловому Форумі в Києві.
З 19 по 22 листопада 2019 компанія «Компрессорс Інтернешнл» приймала участь в XVIII-му Міжнародному Промисловому Форумі в Києві. Дана виставка - гарна можливість в черговий раз зустрітися з нашими поточними клієнтами і постійними партнерами, з якими нас пов'язують давні теплі відносини, а також можливість познайомитися з новими потенційними замовниками.
Компанія "Компрессорс Інтернешнл" братиме участь в XVIIІ МІЖНАРОДНОМУ ПРОМИСЛОВОМУ ФОРУМІ-2019
Компанія "Компрессорс Інтернешнл" братиме участь в XVIIІ МІЖНАРОДНОМУ ПРОМИСЛОВОМУ ФОРУМІ-2019, який буде проходити з 19 по 22 листопада в Міжнародному виставковому центрі в Києві.
Нові масляні компресори, 7-11Kw від Gardner Denver. Впровадження нового асортименту
Нові масляні компресори, 7-11Kw від Gardner Denver. Впровадження нового асортименту Gardner Denver пропонуємо розширений асортимент компресорного обладнання зі стандартними моделями та моделями для додаткової економії енергії для масляних гвинтових компресорів потужністю 7 та 11 кВт.
Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2019
Компанія Compressors International запрошує відвідати Міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки та технологій України «AGROEXPO-2019», яка буде проходити з 25 по 28 вересня за адресою: м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Мурманська, 8. Виставковий комплекс «AGROEXPO».

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок