Замовити дзвінок

Компанія "Compressors International" прийняла участь в VIІІ-й Міжнародній конференції «UKRCEMFOR 2019», де представила відео презентацію на тему "Gardner Denver - рішення щодо ефективності преміум-класу".

28-29 травня 2019 року в НСК "Олімпійський", м. Київ, відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR 2019: Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку».
Організатор Форуму – Асоціація виробників цементу України «УКРЦЕМЕНТ». Партнери - Івано-ФранківськЦемент, CRH Group, Dyckerhoff Україна, Heidelbergcement Україна, ПАТ Євроцемент Україна.

Компанія "Compressors International" прийняла участь в конференції «UKRCEMFOR 2019», де представила відео презентацію  на тему "Gardner Denver - рішення щодо ефективності преміум-класу".Участь в УкрЦемФорумі дала можливість компанії «Компрессорс Інтернешнл» зміцнити партнерські відносини та обмінятися досвідом з фахівцями своєї сфери.

Конференція є найбільшою галузевою подією України, яка відбувається лише раз на 2 роки і об'єднує біля 300 представників компаній та організацій з понад 10 країн світу. «UKRCEMFOR 2019» проходить вже увосьме. Традиційно захід став майданчиком для дискусій та діалогу, що об’єднує ключових гравців цементної промисловості не тільки України, але й Європи.


https://www.facebook.com/events/1529111700524687/

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок