Замовити дзвінок

Компанія «Компрессорс Інтернешнл» взяла участь з доповіддю в ХII-й міжнародній конференції «Масложирова галузь: технології і ринок»

З 14-15 травня 2019 року в м Києві, успішно пройшла ХII міжнародна конференція «Масложирова галузь: технології і ринок», в якій компанія «Компрессорс Інтернешнл» взяла участь з доповіддю в дискусійній панелі «Інноваційне технологічне обладнання та ресурси для масло-жирового виробництва». Конференція була націлена на ТОП-менеджмент і вищий технічний персонал переробних підприємств, портових операторів, агрохолдингів, трейдингових компаній, постачальників технологічного та аналітичного обладнання.

        

Компанія "Компрессорс Інтернешнл" відзначила високу продуктивність конференції в контексті можливості комунікації, налагодження бізнес-партнерських зв'язків, а також отримання важливої і цінної інформації з усіх фахівців галузі питань.

У конференції взяли участь близько 130 делегатів із понад 80 компаній і організацій України та зарубіжжя (Білорусь, Росія, Бельгія, Данія, Італія, Нідерланди, Польща, Чехія).
http://www.oilfat-forum.com/index.php?option=com_content&view=article&id=486&Itemid=223&fbclid=IwAR11nra0a2dMGeq0FSWZDlXfqXnPlT9ZkxxXgDEGNBZxfnaSSnPzz0fVZ74Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок