Замовити дзвінок

Компанія Compressors International прийматиме участь у XXII-й Міжнародній виставці «Деревообробка 2019».

      Компанія Compressors International прийматиме участь у XXII-й Міжнародній виставці «Деревообробка 2019», яка буде проходити з 14 по 17 квітня  2019 року  у виставковому центрі «Південний-Експо» м.Львів.

Міжнародна виставка «Деревообробка 2019» відбудеться вже у двадцять другий раз, і цілком природно, що за цей час вона здобула популярність і визнання серед гравців ринку. Деревообробка - спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості.

Компанія Compressors International на своєму стенді представлятиме компресорне обладнання одного з лідерів компресорного виробництва - бренду Gardner Denver.

Цьогорічна виставкова експозиція охопить широкий асортимент обладнання та матеріалів для обробки деревини і виробництва меблів, сучасні технології для української лісової галузі, модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, комплексні рішення з організації нових і модернізації діючих лісопильних цехів та деревообробних виробництв, великий вибір інструментів та розхідних матеріалів, програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва, подрібнювачі вітчизняного виробництва, чималий асортимент високоякісної лакофарбової продукції для різних сфер застосування та багато іншого.

Для отримання безкоштовного запрошення, прохання звертатись  на електронну адресу: kiev@compressors.ua

 

Будемо раді бачити Вас на міжнародній виставці "Деревообробка"!

Режим роботи виставки:

 

14.05 - 12:00 – 18:00

15.05 - 10:00 – 18:00

16.05 - 10:00 – 18:00

17.05 - 10:00 – 14:00

 

Місце проведення:

м. Львів, вул. Щирецька, 36. (ВЦ «Південний ЕКСПО»)

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок